Wyszukiwarka
EWA BARAŃSKA zmarła 26-06-2017

Z ogromnym smutkiem żegnamy wyjątkowego człowieka, świetną pisarkę, o przenikliwym racjonalnym umyśle, pełną dobroci i współczucia dla ludzi, wspomagającą innych, mimo własnej cięźkiej choroby, oddaną przyjaciółkę, kochającą matkę i uwielbianą babcię.

 

Rodzina i przyjaciele

Wizyt:
Dzisiaj 3Wszystkich: 12714

Notka informacyjna

Twórczość » Ostatni wielki Kahun » Notka informacyjna

OSTATNI WIELKI KAHUN to książka o miłości, śmierci i magii  zaburzających nagle zwyczajne życie polskiej bizneswoman. Rita podejrzewając, że mąż ją zdradza zaczyna odkrywać jego tajemnice i w poczuciu zagrożenia życia ucieka aż na Hawaje. Spotyka tam poznanego w dzieciństwie kahuna (maga) Sparka Akakę , z którym odczuwa silną więź i który zapewnia jej bardzo konkretną pomoc i opiekę swych duchów w morderczej rozgrywce z mężem, mimo jej sceptycznego oporu.
 
Czy zauroczenie egzotycznym magiem to ta prawdziwa miłość ? Czy morderca wykona zlecenie nieżyjącego mocodawcy ? Jak odzyskać i ocalić majątek ?  Trzeba przeczytać.
 
Ta powieść to powiew egzotyki przybliżający nam oryginalne wierzenia pierwotnych mieszkańców Hawajów. Książka w sam raz na zimne, nudne wieczory.
 
Matan72
  • Dodaj link do:
  • wykop-pl
  • facebook.com
 

Komentarze

Komentarz