Wyszukiwarka
EWA BARAŃSKA zmarła 26-06-2017

Z ogromnym smutkiem żegnamy wyjątkowego człowieka, świetną pisarkę, o przenikliwym racjonalnym umyśle, pełną dobroci i współczucia dla ludzi, wspomagającą innych, mimo własnej cięźkiej choroby, oddaną przyjaciółkę, kochającą matkę i uwielbianą babcię.

 

Rodzina i przyjaciele

Wizyt:
Dzisiaj 3Wszystkich: 12714

POMOCY!

BLOG » POMOCY!

2017-06-06 23:30

Dzisiaj nieco zmienię temat. W tym roku będę obchodzić 30 rocznicę pierwszej dializy. Jest oczywiste, że moja wdzięczność jest ogromna. Tyle lat podarowanego życia nie tylko skłania do refleksji, ale również wyzwala pragnienie spłacenia długu wdzięczności. Uznałam, że najwłaściwsze będzie finansowa pomoc stowarzyszeniom działającym na rzecz osób cierpiących na przewlekłą niewydolność nerek.

Pragnę tą drogą poprosić swoich Czytelników o wsparcie Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Osób Dializowanych w Krakowie. Przewodnicząca Stowarzyszenia, Pani dr Iwona Mazur wspólnie z analogicznymi organizacjami z Holandii, Portugalii i Hiszpanii w 2016 r. powołały do życiaprojekt KREW Camp, czyli ideę międzynarodowego obozu dla dzieci po przeszczepieniu nerki. W tym roku obóz odbędzie się w miejscowości Tocha w Portugalii, w dniach 15-22 lipca. Ponieważ Stowarzyszenie Pani Iwony działa non profit, zabrakło pieniędzy. Proszę, pomóżcie tym dzieciakom.

Wpłacajcie bawet najskromniejsze kwoty na konto:
Bank Millenium S.A 12 1160 2202 0000 0000 8358 5682
Ogólnopolskie Stowarzyszenie Osób Dializowanych
ul. Wilczy Stok 12
30-237 Kraków

Też wpłaciłam sumę, na jaką mnie stać. Ponadto cały dochód z powieści „Powrót Julii” przeznaczyłam na wsparcie Stowarzyszenia. Z góry dziękuję.

 

  • Dodaj link do:
  • wykop-pl
  • facebook.com
 

Komentarze

Komentarz