Wyszukiwarka
EWA BARAŃSKA zmarła 26-06-2017

Z ogromnym smutkiem żegnamy wyjątkowego człowieka, świetną pisarkę, o przenikliwym racjonalnym umyśle, pełną dobroci i współczucia dla ludzi, wspomagającą innych, mimo własnej cięźkiej choroby, oddaną przyjaciółkę, kochającą matkę i uwielbianą babcię.

 

Rodzina i przyjaciele

Wizyt:
Dzisiaj 3Wszystkich: 12714

Słowo od Czytelnika

 • Dodaj link do:
 • wykop-pl
 • facebook.com
 

Komentarze

 • Kamila B.
  2016-12-31 02:12

  Pani Ewo!
  Bez zbędnych wstępów muszę Pani powiedzieć, że uwielbiam Pani twórczość. Stworzone przez Panią historie są niesamowicie prawdziwe i otworzyły mi oczy na wiele spraw związanych z codziennym życiem i moim kontaktem z otoczeniem. Z niecierpliwością czekam na kolejne spotkanie z Panią w Bibliotece w Wysokiej (koło Łańcuta).
  Pani czytelniczka
  Kamila

 • Alfred Mortus
  2016-01-10 02:55

  Jako główny bohater PIERWIASTKA ZERO jestem nieźle poinformowany, dopowiem zatem, że p. Ewa napisała świetny scenariusz filmowy wg. tej książki ale filmowcy to w 99 procentach zarozumiałe, aroganckie buce i po zakupie tak go zaczęli przerabiać, że finalnie wyszedł typowy polski gniot [szczególnie przyczynił się do tego p. Zimiński, ten kulawo dukający wątpliwe żarciki w 'Szkle Kontaktowym' TVN] nie dziwota zatem, iż nie otrzymali oni dofinansowania z PISFu, nie zebrali budżetu i ostatecznie projekt tkwi w zawieszeniu.
  Na szczęście ich prawa wygasają za rok i wrócą do p. Ewy, więc jet szansa, że pierwotny scenariusz zostanie kiedyś zrealizowany przez bardziej kumatą ekipę filmowców.
  Kontynuacja PIERWIASTKA ZERO była już pisana [powstało ze dwa rozdziały] ale wobec problemów z Wydawnictwem TELBIT oraz z filmowcami i w natłoku innych zobowiązań została na jakiś czas przerwana.
  Muszę jednak w końcu zsyntetyzować pierwiastek 0, potem umrzeć i zaraz zmartwychwstać [bluźnię?] dzięki niemu.
  Zatem czekam Pani Ewo,
  Sincerely your hero, Alfred Mortus

 • Ewa Barańska
  2016-01-10 01:23

  Panie Maćku, jest mi miło, że podoba się Panu "Pierwiastek zero", gdyż jest to powieść, którą wyjątkowo sobie cenię. Mam pomysł na dalszą część powieści, ale muszę najpierw znaleźć wydawcę, który zechce ją wydać. Proszę trzymać za mnie (i za tytuł) kciuki.
  Pozdrawiam serdecznie - Ewa Barańska

 • Maciej
  2016-01-08 21:19

  Witam Pani Ewo,
  bardzo spodobała mi się książka Pierwiastek Zero. Czy planuje Pani kontynuację tego dzieła?

  Z poważaniem M.

 • Ja
  2016-01-02 17:53

  Bardo dziękuję za książki!:-D

 • Ja
  2015-12-12 21:40

  Gdzie znajdę "Powrót Julii"?

 • andrzej m.
  2015-09-04 02:54

  Wszystkich czytelników bloga pani Ewy serdecznie przepraszam za znikające komentarze. Już naprawiliśmy błąd i wszystkie komentarze są i będą widoczne pod komentowanymi wpisami.

Komentarz