Wyszukiwarka
EWA BARAŃSKA zmarła 26-06-2017

Z ogromnym smutkiem żegnamy wyjątkowego człowieka, świetną pisarkę, o przenikliwym racjonalnym umyśle, pełną dobroci i współczucia dla ludzi, wspomagającą innych, mimo własnej cięźkiej choroby, oddaną przyjaciółkę, kochającą matkę i uwielbianą babcię.

 

Rodzina i przyjaciele

Wizyt:
Dzisiaj 3Wszystkich: 12714

ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

BLOG » ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

2016-12-22 15:05

Wszystkim moim Czytelnikom, Koleżankom i Kolegom po piórze, Krytykom literackim, Bibliotekarzom, Przyjaciołom i Znajomym z okazji Świąt Bożego Narodzenia  życzę z całego serca zdrowia, pogody ducha, oddanej rodziny, lojalnych przyjaciół, oraz zwykłego codziennego szczęścia. Niech nadchodzący Nowy Rok przyniesie Wam same pomyślne dni i niech nic nie stanie na przeszkodzie w realizacji nawet najśmielszych marzeń.

Mam nadzieję, że nawet najbardziej krytyczni Czytelnicy moich książek doceniom serce, jakie wkładam w swoją twórczość.

 

 • Dodaj link do:
 • wykop-pl
 • facebook.com
 

Komentarze

 • Lukasz Grabarz
  2016-12-28 22:00

  Dziękuję za życzenia!
  Również życzę pani wszystkiego dobrego w nowym roku: spełnienia wszystkich marzeń pisarskich i prywatnych.
  Dużo zdrowia, pomysłów na nowe książki i pomyślności w nadchodzącym roku 2017, aby był lepszy niż poprzedni....

  PS. Nie wiem czy mnie Pani pamięta spotkaliśmy się kiedyś na "tygodniu bibliotek" ? taki chłopaczek na wózku. potem dzwoniłem do Pani, bo chciałem przeprowadzić wywiad. Zrobiłem z panią wywiad przez telefon i wygrałem "konkurs dziennikarski" organizowany w Domu Kultury "Karton". Potem wiele razy myślałem o Pani ale jakoś nie było sposobności, żeby się spotkać... Ile razy przejeżdzam przez Rudną zastanawiam się gdzie mieszka Pani Ewa Barańska. Strasznie długie to postscriptum, ale cóż tak już mam.
  przepraszam za błedy językowe i pozdrawiam

Komentarz